Aby usprawnić korzystanie ze naszej strony, wykorzystujemy ciasteczka. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. X

Witamy w AGBO!

Firma AGBO powstała w 1990 roku, jest polskim producentem dzianinowych czapek i szalików dla dzieci i dorosłych. Sprzedaż prowadzimy w wielu krajach tj. Rosja, Kazachstan, Ukraina, Białoruś, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Rumunia, Niemcy, Austria. Posiadamy 25 -letnie doświadczenie, które w połączeniu z tradycją, pasją i dbałością o detale daje nam możliwość oferowania produktów  najwyższej jakości. Dzięki wysoko wyspecjalizowanemu zapleczu produkcyjno-projektowemu oraz wysokim standardom produkcji jesteśmy w stanie odpowiadać  szybko zmieniającym się trendom, a przede wszystkim sprostać rosnącym wymaganiom konsumentów.

Nasza oferta

Oferujemy każdego roku bardzo bogatą kolekcję czapek i szalików. Wybór obejmuje pozycje od wiosenno-jesiennych po zimowe. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów, wszystkie nasze produkty wykonujemy z wysokogatunkowych materiałów m.in. przędz akrylowych, bawełnianych czy mieszanek akrylowo – wełnianych posiadających certyfikaty. Nasze wyroby są znane i cenione w kraju i za granicą, wyróżnia je bogate wzornictwo i wysoka jakość wykonania.

Infrastruktura

Posiadamy nowoczesny, w pełni skomputeryzowany park maszynowy, własne studio projektowe, dział  szycia i zdobienia wyrobów.  W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki którym nasze produkty uzyskują niepowtarzalny wygląd.