Darmowa dostawa od 120,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak wybrać czapkę dla chłopca na jesień?

2019-11-15
Jak wybrać czapkę dla chłopca na jesień?

Nastanie jesieni nie oznacza, że Twoje dziecko przestanie dokazywać na zewnątrz – wręcz przeciwnie. Pierwsze liście na ziemi, kasztany oraz kałuże zachęcają maluchy do przebywaniu na świeżym powietrzu, nawet jeśli aura dla ich rodziców nie jest szczególnie przyjemna lub zachęcająca. Jeśli jesteś rodzicem chłopca, z pewnością wiesz, jak bardzo ruchliwi potrafią być mali odkrywcy. Ma to oczywiście sporo swoich zalet, jednak jeśli dziecko nie będzie odpowiednio ubrane, choroba może się o nie upomnieć szybciej niż myślisz. Dlatego tak ważne są czapki dla chłopców, które powinni nosić od pierwszych jesiennych dni.
Czapki jesienne dla chłopców, które chce się nosić

 

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego Twoje dziecko tak niechętnie sięga po czapkę? Powodów może być wiele, jednak z naszego doświadczenie wynika, że najczęstszym problemem jest jej złe dopasowanie. Za ciasne czapki dla chłopców mogą uwierać i pozostawiać nieprzyjemne otarcia na czole, za luźne z kolei spadają i zasłaniają oczy, co często jest powodem irytacji i rzucenia nakrycia głowy w kąt.

Dzieci też nie chcą chodzić w czapkach, gdyż one im się zwyczajnie nie podobają! Gust kształtuje się bardzo wcześnie, już w pierwszych latach życia. Warto go wspierać, by podkreślać indywidualny charakter pociechy. Branie pod uwagę wyborów malucha ma jeszcze tę zaletę, że z większym prawdopodobieństwem będzie on nosić coś wybranego przez siebie. Mając to na uwadze, stworzyliśmy kolekcję, w której znajduje się wiele modeli czapek w różnych kolorach – wierzymy, że każdy chłopiec znajdzie w niej coś dla siebie.

Czapki dla chłopców na jesień

Czapki jesienne dla chłopców od Agbo są elastyczne i dopasowują się do kształtu głowy dziecka. Wykonano je z miękkich w dotyku, niedrażniących skóry materiałów, nie powodujących elektryzowania się włosów. Świetna jakość wykorzystanych tkanin, gwarantuje bezpieczne pranie w pralce w temperaturze 30 stopni.

Jesień wcale nie musi być porą, podczas której drżysz o zdrowie Twojego dziecka – wystarczy, że będzie zaopatrzony w odpowiednie akcesoria, pozwalające przetrwać ten okres bez infekcji. Czapki dla chłopców to podstawa, podczas biegania bardzo szybko tracą ciepło przez spoconą od dokazywania głowę. Jeśli więc chcesz uchronić swojego malucha przed negatywnymi skutkami jesieni, koniecznie zaopatrz go w czapkę. Jesteśmy pewni, że na naszej stronie wspólnie znajdziecie tę najbardziej odpowiednią.

pixel