Darmowa dostawa od 120,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najlepsze czapki na wiosnę dla dzieci

2020-01-21
Najlepsze czapki na wiosnę dla dzieci
Wiosna to pora na roku, w której świat budzi się do życia po mroźnej i nieprzyjemnej zimie. Wspaniale obserwuje się pięknie rozkwitającą przyrodę, zieleniące się drzewa oraz pierwsze kwiaty, takie jak przebiśniegi czy pierwiosnki. Ptaki wracają z dalekich krajów, dzięki czemu możemy znów z przyjemnością słuchać ich śpiewu. Coraz cieplejsza pogoda i częściej wyglądające zza chmur słońce sprawia, że chętniej zrzucamy kurtki, a jeszcze wcześniej porzucamy rękawiczki, szaliki oraz czapki. Niestety, w okresie przejściowy najczęściej zdarza nam się przeziębić i złapać uciążliwy katar i kaszel, gdy zbyt szybko zrezygnujemy z cieplejszych ubrań. Najbardziej narażone na infekcje są oczywiście dzieci, które najwięcej czasu spędzają na świeżym powietrzu. Czy to na placu zabaw w przedszkolu, czy na szkolnym boisku, maluchy bardzo dużo się ruszają, co sprzyja przewianiu i złapaniu przeziębienia. Nie oznacza to jednak, że do kwietnia powinniśmy ubierać pociechy tak samo, jak zimą i opatulać je szczelnie wełnianymi szalikami.

Czapki wiosenne dla dzieci

Jak wybrać najlepszą czapkę wiosenną dla dziecka?

Czapki wiosenne dla dzieci różnią się od tych zimowych i jesiennych już na pierwszy rzut oka. Wykonuje się je z lżejszych materiałów, niż te na chłodniejsze pory roku. Przy zakupie, warto przede wszystkim zwrócić uwagę, z czego wykonana jest podszewka. Jeśli wybierzesz model, który podszyty jest polarem lub innym tego typu materiałem, pociecha nie tylko może się w niej przegrzać, ale też prawdopodobnie zupełnie odmówi jej noszenia, gdy poczuje, że za każdym razem jest w niej jej za ciepło. Podobnie ma się sprawa z wełnianymi czapkami, a także innymi, które są zrobione z tkanin przeznaczonych na niższe temperatury. Najlepsze czapki wiosenne dla dzieci zrobione są z lekkich, oddychających materiałów, takich jak bawełna lub innych, delikatnych tkanin. Nie tylko aspekt praktyczny jest ważny, warto też pochylić się nad ich wyglądem. Sezon zimowy już się skończył, a wiosną wszystko budzi się do życia, w związku z tym, nakrycia głowy powinny odpowiadać aktualnej aurze - wspaniale sprawdzą się te kolorowe z radosnymi wzorami. Wszystkie ponure odcienie, lepiej zostawić na jesienną pluchę i zimowy mróz. Powinno zwrócić się też uwagę na to, czy czapka odpowiednio leży i dobrze się układa. Te, które spadają na oczy lub podjeżdżają na czubek głowy, zostaną przez maluchy porzucone, gdy tylko odwrócisz od nich wzrok. Najlepsze czapki wiosenne dla dzieci są z elastycznych materiałów, dopasowujących się zarówno do rozmiaru, jak i kształtu głowy. Tkaniny powinny być jednak najwyższej jakości, gdyż te gorsze gatunkowo, łatwo ulegają odkształceniom w pralce. Pociechy często po ściągnięciu czapki, narzekają też na elektryzujące się włosy. Kupując nakrycia głowy przez Internet, sprawdzaj opisy produktów lub skonsultuj się z obsługą klienta, by dowiedzieć się, czy czapki wiosenne dla chłopców lub dziewczynek nie wywołują takiego efektu.

 

Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny to czas, kiedy dziewczynki wyraźnie chcą się odróżnić od chłopców, i na odwrót. Nie objawia się to tylko wyborami koleżeńskimi czy innymi zabawami, ale często też ubiorem, dlatego warto mieć to na uwadze nawet podczas zakupu nakrycia głowy. Czapki wiosenne dla dziewczynek mają przeważnie zupełnie inną kolorystykę, niż te dla chłopców, a także są ozdabiane innymi wzorami i elementami. Jeśli chcemy, by pociechy chętnie nosiły nakrycia głowy również wiosną, warto w granicach rozsądku pozwolić im na samodzielny wybór czapki. W ten sposób nie tylko zwiększamy szansę na ich regularne zakładanie, ale uczymy też maluchy podejmowania wyborów i dajemy im możliwość kształtowania własnego gustu.

Czapki wiosenne dla chłopców

Najlepsze czapki wiosenne dla dziewczynek

Wiemy, że każda młoda dama ma swój indywidualny styl, dlatego na naszej stronie znajdziecie szeroką ofertę czapek wiosennych dla dziewczynek. Posiadamy klasyczne modele, czapki dla dziewczynek z wydłużonym tyłem, a także te wiązane pod brodą, które świetnie sprawdzą się w przypadku najbardziej ruchliwych dzieci. Ponieważ jest to kolekcja wiosenna, większość znajdujących się w niej czapek dla dziewczynek, jest w jasnych i wesołych kolorach. Króluje w niej nie tylko oczywisty róż, ale także biele i uniwersalne szarości. Staraliśmy się, by wszystkie z nich były na tyle ozdobna, by zwracać uwagę małych elegantek. Na czapkach wiosennych dla dziewczynek znajdują się nie tylko wizerunki słodkich zwierzątek, ale także lubiane przez nie wzory, takie jak kokardki, serduszka czy korony. Dodatkowe ozdoby w postaci cekinów i perełek, które naszyliśmy na czapki dla dziewczynek, na pewno podbiją ich serca. Większość nakryć głowy jest w zestawie z lekkimi kominami, chroniącymi wrażliwe dziecięce gardła podczas wiosennego wiatru.

Czapki wiosenne dla dzieci


Najlepsze czapki wiosenne dla chłopców

Chociaż chłopcy nie są często aż tak wybredni, jak dziewczynki i mają mniejsze wymagania, co do wyglądu swojej garderoby, część z nich również ma już swój sprecyzowany gust. W związku z tym, także w naszej kolekcji czapek wiosennych dla chłopców znajduje się wiele modeli o różnych wzorach i kolorach, pasujących do większości szaf małych odkrywców. Dominują w niej przede wszystkim odcienie niebieskiego i klasyczne fasony, ale posiadamy również czapki wiosenne dla chłopców z wydłużonym tyłem i wiązaniem pod brodą. Modne od kilku sezonów paseczki, zdobią większość czapek dla chłopców, jednak część z nich została opatrzona motywami zwierzęcymi lub abstrakcyjnymi wzorami. Ze względu na charakter małych odkrywców, czapki wiosenne dla chłopców są mniej dekoracyjne, a bardziej praktyczne, jednak ciekawe i oryginalne wzory na pewno przykują ich wzrok. Niektóre z nakryć głowy są w komplecie z kominami z lekkiego materiału, osłaniającymi delikatne gardła dzieci przed wiosennym wiatrem.

Czapki wiosenne dla dziewczynek


Wiosenne czapki wysokiej jakości

Podczas zakupu nakryć głowy dla dzieci, warto postawić na sprawdzoną firmę, znaną z wysokiej jakości i pozycji na rynku. Agbo to producent czapek i szalików z 30-letnim doświadczeniem, stawiający zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Wszystkie nasze czapki są robione ręcznie, dzięki czemu wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem i indywidualnym charakterem. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, które nie drażnią zarówno skóry głowy dorosłych, jak i dzieci oraz nie zniekształcają się w praniu. Prowadzimy sprzedaż nie tylko na terenie całej Polski, ale również na rynkach międzynarodowych. Dzięki temu, że staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od 1990 roku naszej marce zaufały już miliony osób w całej Europie. Jeśli chcecie, żeby wiosenne przeziębienie ominęło Wasze pociechy, koniecznie zaopatrzcie je w najlepsze czapki wiosenne dla dzieci. Wierzymy, że w naszym bogatym asortymencie, każda mama znajdzie coś dla swojej młodej damy lub małego odkrywcy.

 

pixel